KAWKA

plik foto id: 1400786890
plik foto id: 1400786885

Raport z realizacji działań z zakresu kampanii edukacyjnej Programu Kawka:

Bulwarove w dniach: 04-05.08.2018

miejsce wydarzeń:

Skwer przy nowo wyremontowanym Nabrzeżu Starówka (Łasztownia).

Ogólna charakterystyka wydarzenia:

Projekt BULWAROVE  to doskonała okazja do zaprzyjaźnienia się z naszymi bulwarami, aktywnego spędzenia weekendu ze swoją rodziną, poznania wielu ciekawych i nowych ludzi.

Dla uczestników wydarzeń przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje. Jedną z nich był targ, na którym w namiotach pojawili  się wyselekcjonowani wystawcy z regionalnymi i designerskimi produktami. Podczas Bulwarove nie zabrakło też strefy chillout z leżakami i stylowymi meblami oraz muzyką. Na najmłodszych czekała  specjalna strefa maluszka, a w niej wielkopowierzchniowy basen z kulkami, kolorowe poduszki oraz namioty tipi. Dodatkowo przygotowane zostały warsztaty latawcowe oraz baniek mydlanych. Dla gości Bulwarove w sobotę zorganizowaliśmy warsztaty fotograficzne połączone ze spacerem po zamkniętych terenach Łasztowni, a w niedziele odbył się bieg na 5km wzdłuż Bulwarów.

Przez dwa dni projektu Bulwarove trwał plener malarski. Wszystko razem stworzyło harmonijną całość, która sprawiła,  że to miejsce utkwiło  w pamięci i miło będzie się do niego wracać.

Dodatkowym wydarzeniem towarzyszącym Bulwarove był projekt Open Kitchen mający na celu  przedstawienie asortymentu szczecińskich restauratorów.

Uczestnicy: mieszkańcy Szczecina, turyści, wystawcy Bulwarove, wystawcy Open Kitchen

Ilość uczestników: (szacowana liczba osób, które odwiedziły Bulwarove): 4.500

Ilość stoisk handlowy: 8.

plik foto id: 1400787303
plik foto id: 1400787304

Zakres działań promujących program Kawka:

Animacje dla dzieci w specjalnie przygotowanym namiocie. Powierzchnia namiotu 3x3 została zaaranżowana w kolorach miasta (biel, zieleń, błękit).

plik foto id: 1400787305
plik foto id: 1400787306

Wyposażenie namiotu:

Realizowane działania:

Namiot obsługiwany przez dwóch  animatorów, którzy prowadzili następujące animacje dla dzieci:

plik foto id: 1400787128

warsztaty tworzenia ekologicznych wiatraczków z materiałów biodegradowalnych

plik foto id: 1400787129

tworzenie modelu papierowego wiatraka 3D

Kolportaż ulotek:

Podczas Bulwarove  rozdystrybuowano 500 ulotek zawierających informacje dotyczące podstawowych celów programu KAWKA, oraz przede wszystkim efekty jakie udało się osiągnąć dzięki działaniom Gminy Miasto Szczecin.

plik foto id: 1400787608
plik foto id: 1400787609

Zasubskrybuj nasz newsletter i otrzymuj najnowsze informacje:

Dołącz do nas w social media

plik foto id: 1400786891

zgodnie z ustawieniami